Özel Direksiyon Dersi

Ehliyetiniz varsa ve kendinizde hala pratik yapma ihtiyacı hissediyorsanız. Konusunda uzmanlaşmış öğretmenler eşliğinde eğitim pistimizde veya akıcı trafikte direksiyon eğitimi alabilirsiniz. Direksiyon eğitimi ciddiye alınması gereken bir olgudur. Bu açıdan çok önemlidir. Sonuçta söz konusu can güvenliğinizdir; ve asla telafisi yoktur, öncelikle bu bilinçte olmalıyız.

DERS SAATLERİ: 1 saat toplam 60 dakikadır. Gün içinde EN AZ 2 saat özel direksiyon dersi verilmektedir. İsteyen öğrencilerimiz tercih ederlerse 1 gün içinde 3-4-5 veya daha fazla özel direksiyon dersi alabilirler.

Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti, aracın yakıt masrafı ve direksiyon eğitimi esnasında meydana gelebilecek tüm hasar ve trafik cezaları girmektedir. Öğrenci ders esnasında trafik cezası aldı yada kaza yaptı.Bunlardan asla sorumlu tutulmaz.

Randevu Saati: Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde Bay ve Bayan Hocalarımızdan, önceden randevu alarak işinizi aksatmadan Özel Direksiyon Eğitimi alabilirsiniz. Kaç ders eğitim alacağınızı Hocamız ile ilk derse çıktıktan sonra eksiklerinize bakılarak beraberce karar verebilirsiniz.

Direksiyon Eğitim Yerleri: Eğitimimize trafikten uzak,yine şehir içinde yalnız rahat çalışılabilen alanda başlayıp alıştıktan sonra Hocamızın Trafiğe çıkmaya karar verdiği zaman trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde veya sizin en sık kullandığınız güzergahta eğitim verilmektedir. Örneğin en çok kullanacağınız güzergahta ve işiniz ile eviniz arasında alıştırma sürüşleri yapılmaktadır. Ders saatiniz direksiyona geçtiğiniz andan itibaren başlar.

Kaç derste araba kullanabilirim : Öğrenme kişiye göre değişen bir algılamadır.Özellikle direksiyon dersi tamamen kişisel reflekslerle ilişkilidir.Sizin reflekslerinize göre öğrenme süreniz eğitmenlerimizle birlikte belirlenecektir.

KENDİ ARACINIZ VAR ARACINIZLA ÖZEL DİREKSİYON DERSİ ALMAK İSTİYORSANIZ.

Öğretmenlerimiz sürüş seviyenizin uygunluğunu kontrol ettikten sonra,isteyen öğrencilerimize kendi araçlarıyla Kayseri'de özel direksiyon dersi vermektedirler.

Tıbbi (İlaç) Mümessili olmak istiyorsunuz yada Yeni bir işe başlayacaksınız ve iş yerinize bilmediğiniz ve yeterli olmadığınız halde aktif araba kullanıcısıyım dediniz.

Endişelenmeyin hızlı bir özel direksiyon kursu programıyla, sizi kısa bir sürede Kayseri trafiğine tek başınıza çıkabilecek düzeye getiriyoruz.

İSTEYENE OTOMATİK, İSTEYENE MANUEL

Araçlarımızla güvenli özel direksiyon eğitimi.

Sürekli durma ve kalkmaları kavrayabilmeniz için yoğun trafikte, araç kullanım refleksinizi arttırabilmek için akıcı trafikte, direksiyon hakimiyetinin gelişmesi için dar ve ara sokakların bulunduğu bölümlerde, rampada aracı kaldırmanız ve geri kaçırmamanız için rampalı dik yokuşlu bölümlerde, aracınızı hızlı kullanabilmeyi ve bağlantı yollarını kavrayıp levha okuma gücünüzün gelişimi için otoyolda her türlü yani paralel ve dik park yapabilmeniz için alışveriş merkezlerinin açık ve kapalı oto park alanları ile trafiğin yoğun olmadığı alanlarda park tekniği ile eğitim vermekteyiz.

 

 

Kuralsızlığa kırmızı, hayata yeşil ışık yak
 

GÜLDANE SÜRÜCÜ KURSU
Kaliteli Eğitim

GÜLDANE SÜRÜCÜ KURSU

Güler Yüzlü

GÜLDANE SÜRÜCÜ KURSU

Başarılı

Güldane Sürücü Kursu | Kayseri Sürücü Kursu | Güldane Sürücü Kursu Kayseri