Hakkımızda

1989'dan beri faaliyet gösteren Güldane Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda A1, A2 (motosiklet), B (otomobil), E (otobüs, kamyon, tır), D (Çekici), G(Operatör) sınıflarında sürücü belgesi ve SRV belgesi verilmektedir. 23'er kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Güldane Sürücü Kursu adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz kursiyer memnuniyetini ile edinen kursumuz klasik ortamdan uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır. Güldane Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyone alınmıştır.

Son model marka araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp "Bilinçli Sürücü" olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

 

Kuralsızlığa kırmızı, hayata yeşil ışık yak
 

GÜLDANE SÜRÜCÜ KURSU
Kaliteli Eğitim

GÜLDANE SÜRÜCÜ KURSU

Güler Yüzlü

GÜLDANE SÜRÜCÜ KURSU

Başarılı

Güldane Sürücü Kursu | Kayseri Sürücü Kursu | Güldane Sürücü Kursu Kayseri